Menu
Klubnyt 13. september kl. 21:09
Hornbæk vandt et underholdende lokalopgør Efter en fantastisk afslutning vandt Hornbæk med 5-3 over Hellebæk.
Klubnyt
13. september kl. 12:56 Fornem hæder til Kasper
Klubnyt
09. september kl. 15:27 Hornbæk smed sejren i de sidste sekunder
Klubnyt
02. september kl. 16:11 Flot fredagsbold i Hornbæk
Klubnyt
23. august kl. 20:45 Første sejr til Hornbæk
Kommende Kampe
September 2020
19.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 19. september • Pulje 11
Helsinge Stadion
Hornbæk IF
Helsinge Stadion
19.
lørdag
10.25
Nivå-Kokkedal FK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 19. september • Pulje 12
Snekkersten Idrætscenter
Hornbæk IF
Snekkersten Idrætscenter
19.
lørdag
10.50
Hornbæk IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 19. september • Pulje 11
Helsinge Stadion
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Stadion
19.
lørdag
11.15
Hornbæk IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 19. september • Pulje 12
Snekkersten Idrætscenter
Snekkersten IF
Snekkersten Idrætscenter
19.
lørdag
11.40
Hørsholm-Usserød IK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 19. september • Pulje 12
Snekkersten Idrætscenter
Hornbæk IF
Snekkersten Idrætscenter
19.
lørdag
12.00
Næsby
UDS
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
ALPI Arena Næsby
Bane 2
FC Helsingør
ALPI Arena Næsby
Bane 2
19.
lørdag
12.15
Frederiksværk Fodbold Klub
4 - 2
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Hornbæk IF
Frederiksværk Stadion
19.
lørdag
13.00
Humlebæk BK
Nr.2
livescore
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Stadion - opvisningsbane
Hornbæk IF
Nr.4
Humlebæk Stadion
Stadion - opvisningsbane
Dommeromk. Nr.8
19.
lørdag
14.15
Melby-Liseleje IF
Omklædning 2
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Melby Stadion
Opvisning
FC Helsingør
Omklædning 7
Melby Stadion
Opvisning
19.
lørdag
14.15
Næsby
Omkl. 8
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
ALPI Arena Næsby
Kunst
FC Helsingør
Omkl. 3
ALPI Arena Næsby
Kunst
Dommeromk. Omkl. 5
20.
søndag
10.00
FC Helsingør
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Helsingør "Ny Stadion" OPV
Solrød FC
Helsingør "Ny Stadion" OPV
20.
søndag
12.00
Sandbjerg BK
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 1
Sjælsøskolen
Hornbæk IF
Sjælsøskolen
21.
mandag
19.00
Hornbæk IF
Herrer
M+32
M+32 1 • Pulje 1
Pedella Park Kunstgræs
Frederiksværk Fodbold Klub
Pedella Park Kunstgræs
21.
mandag
19.00
Hornbæk IF
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 2
Pedella Park
Helsingør IF Fodbold
Pedella Park
22.
tirsdag
17.00
Snekkersten IF
Kvinder
U12
Træningskamp U12 - Pige • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Hornbæk IF
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
22.
tirsdag
17.30
Hornbæk IF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Pedella Park
Fredensborg BI
Pedella Park
22.
tirsdag
19.00
FC Helsingør
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Farum BK (1)
Mørdrup Idrætsanlæg
23.
onsdag
17.30
IF Skjold Birkerød
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 2
Birkerød Stadion
4A
Hornbæk IF
Birkerød Stadion
4A
23.
onsdag
17.45
Helsingør IF Fodbold
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Hornbæk
Helsingør Idrætspark
23.
onsdag
18.00
Hornbæk IF
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår • Pulje 1
Pedella Park
Allerød Fodbold Klub
Pedella Park
23.
onsdag
19.00
Fredensborg BI
Omkl. 1 - HERRER SENIOR
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 6 - Feddet (8-mands)
Hornbæk IF
Omkl. 7 - HERRER SENIOR GÆSTER
Fredensborg Stadion
Bane 6 - Feddet (8-mands)
Dommeromk. Omkl. 4 - TEAM83 OG DOMMER