Menu
Klubnyt 13. september kl. 21:09
Hornbæk vandt et underholdende lokalopgør Efter en fantastisk afslutning vandt Hornbæk med 5-3 over Hellebæk.
Klubnyt
13. september kl. 12:56 Fornem hæder til Kasper
Klubnyt
09. september kl. 15:27 Hornbæk smed sejren i de sidste sekunder
Klubnyt
02. september kl. 16:11 Flot fredagsbold i Hornbæk
Klubnyt
23. august kl. 20:45 Første sejr til Hornbæk
Kommende Kampe
September 2020
22.
tirsdag
17.00
Snekkersten IF
Kvinder
U12
Træningskamp U12 - Pige • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Hornbæk IF
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
22.
tirsdag
17.30
Hornbæk IF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Pedella Park
Fredensborg BI
Pedella Park
22.
tirsdag
19.00
FC Helsingør
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Farum BK (1)
Mørdrup Idrætsanlæg
23.
onsdag
17.30
IF Skjold Birkerød
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 2
Birkerød Stadion
4A
Hornbæk IF
Birkerød Stadion
4A
23.
onsdag
17.45
Helsingør IF Fodbold
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Hornbæk
Helsingør Idrætspark
23.
onsdag
18.00
Hornbæk IF
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår • Pulje 1
Pedella Park
Allerød Fodbold Klub
Pedella Park
23.
onsdag
19.00
Fredensborg BI
Omkl. 1 - HERRER SENIOR
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 6 - Feddet (8-mands)
Hornbæk IF
Omkl. 7 - HERRER SENIOR GÆSTER
Fredensborg Stadion
Bane 6 - Feddet (8-mands)
Dommeromk. Omkl. 4 - TEAM83 OG DOMMER
24.
torsdag
18.00
Hornbæk IF
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (05) Efterår • Pulje 1
Pedella Park
Gilleleje FK
Pedella Park
24.
torsdag
18.30
Brøndbyernes IF
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 1 (05) efterår • Pulje 1
Brøndby Stadion
FC Helsingør
Brøndby Stadion
24.
torsdag
18.30
FC Helsingør
livescore
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 (07) efterår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Allerød Fodbold Klub
Helsingør Idrætspark
25.
fredag
19.00
Esbjerg fB
Herrer
Senior
1. division 2020/21 • 1.Division
Blue Water Arena
FC Helsingør
Blue Water Arena
26.
lørdag
10.00
LSF
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
FC Helsingør
Smørum Idrætscenter
26.
lørdag
11.00
Brøndbyernes IF
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår • Pulje 1
Brøndby Stadion
FC Helsingør
Brøndby Stadion
26.
lørdag
11.30
KFUM BK, Roskilde
Omklædning 2
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår • Pulje 1
Lillevang Idrætscenter
Bane 7 - Kunstgræs
FC Helsingør
Omklædning 7 C - 1. sal
Lillevang Idrætscenter
Bane 7 - Kunstgræs
Dommeromk. Omklædning 4
26.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 2
FC Helsingør
Hvidovre IF's baner
Bane 2
26.
lørdag
12.00
Hornbæk IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Pedella Park
Fredensborg BI
Pedella Park
26.
lørdag
12.00
FC Helsingør
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Allerød FK
Mørdrup Idrætsanlæg
26.
lørdag
13.00
FC Helsingør
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Helsingør "Ny Stadion" OPV
HB Køge
Helsingør "Ny Stadion" OPV
26.
lørdag
14.00
Hornbæk IF
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Pedella Park
Måløv BK
Pedella Park
26.
lørdag
14.30
FC Helsingør
livescore
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 (07) efterår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
B93
Helsingør Idrætspark
26.
lørdag
15.15
FC Helsingør
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Helsingør "Ny Stadion" OPV
HB Køge
Helsingør "Ny Stadion" OPV
26.
lørdag
16.00
B93
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår • Pulje 2
Kunst, B93
FC Helsingør
Kunst, B93
26.
lørdag
17.30
FC Helsingør
Kvinder
U18
U18 Piger Øst (03-04) efterår • Pulje 1
Helsingør "Ny Stadion" OPV
HIK
Helsingør "Ny Stadion" OPV