Menu
Hornbæk IF (S3) mod Helsinge Fodbold (S2) Seriepokalen 22/23 • Pulje 1
Pedella Park 16-08-2022 Kl. 18.45
ude logo
Hornbæk IF (S3)
2
3
26°
3,3m/s
0ml.
20:45Kl.
Leveret af
ude logo
Helsinge Fodbold (S2)
Tak til livescore-indberetter Peter Clausen
'90 +4
Kamp slut
'90 +4
Mikael Juellund
'88
Jonas Brinch Lorentzen
Assist: Mikael Juellund
'58
Martin Rødgaard
'55
Lasse Bangsø
'54
Anders Larsen
Assist: Mathias Søeborg Andersen
'50
Mikael Juellund
'46
2. halvleg start
'45 +3
1. halvleg slut
'36
Mikael Juellund
Assist: Casper Porsgaard
'0
Kamp start

StillingSeriepokalen 22/23 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AB (S4) 0 0 0 0 0
2 AIK 65 Strøby Fodbold (S2) 0 0 0 0 0
3 Albertslund BS 72 (S2) 0 0 0 0 0
4 Albertslund IF (S3) 0 0 0 0 0
5 Albertslund IF (S4) 0 0 0 0 0
6 Annisse IF (S4) 0 0 0 0 0
7 B. 73, Slagelse (S3) 0 0 0 0 0
8 B. 77, Rødovre (S2) 0 0 0 0 0
9 BK Avarta (S4) 0 0 0 0 0
10 BK Friheden (S2) 0 0 0 0 0
11 Blistrup SI (S4) 0 0 0 0 0
12 Blovstrød IF (S4) 0 0 0 0 0
13 Boldklubben Bæk City (S3) 0 0 0 0 0
14 Borup IF Fodbold (S4) 0 0 0 0 0
15 Bosna IF (S4) 0 0 0 0 0
16 Bramsnæs FB (S4) 0 0 0 0 0
17 Brøndby Strand IK (S3) 0 0 0 0 0
18 Brøndbyernes IF (S2) 0 0 0 0 0
19 Brøndbyernes IF (S4) 0 0 0 0 0
20 CFK (S4) 0 0 0 0 0
21 Egevoldens Idræts Club (S5) 0 0 0 0 0
22 Ejby IF 1968 (S2) 0 0 0 0 0
23 Ejby IF Fodbold (S2) 0 0 0 0 0
24 Farum BK (S3) 0 0 0 0 0
25 Faxe Ladeplads IF (S3) 0 0 0 0 0
26 FC Ballerup (S4) 0 0 0 0 0
27 FC Hvidovre (S4) 0 0 0 0 0
28 FC Jonstrup (S4) 0 0 0 0 0
29 FC Rudersdal (S3) 0 0 0 0 0
30 FC Rudersdal (S5) 0 0 0 0 0
31 FC Storebælt (S4) 0 0 0 0 0
32 FK Sydsjælland 05 (S4) 0 0 0 0 0
33 Fløng-Hedehusene (S3) 0 0 0 0 0
34 Fløng-Hedehusene (S4) 0 0 0 0 0
35 Fredensborg BI (S2) 0 0 0 0 0
36 Frederikssund IK (S2) 0 0 0 0 0
37 Frederiksværk FK (S4) 0 0 0 0 0
38 Gilleleje FK (S3) 0 0 0 0 0
39 Greve Fodbold (S4) 0 0 0 0 0
40 Greve Fodbold (S6) 0 0 0 0 0
41 Gundsølille SGIF (S4) 0 0 0 0 0
42 Hareskov IF (S2) 0 0 0 0 0
43 Hastrup FC (S4) 0 0 0 0 0
44 Havdrup Fodbold (S2) 0 0 0 0 0
45 Helsinge Fodbold (S2) 0 0 0 0 0
46 Herlufsholm GF (S5) 0 0 0 0 0
47 Hornbæk IF (S3) 0 0 0 0 0
48 Humlebæk BK (S3) 0 0 0 0 0
49 Hvalsø IF (S3) 0 0 0 0 0
50 Hvalsø IF (S5) 0 0 0 0 0
51 Hvidebæk IF (S4) 0 0 0 0 0
52 Høje Gladsaxe IF (S4) 0 0 0 0 0
53 Hørsholm-Usserød IK (S2) 0 0 0 0 0
54 IF Hjorten (S4) 0 0 0 0 0
55 IF Skjold Birkerød (S3) (1) 0 0 0 0 0
56 IF Skjold Birkerød (S3) (2) 0 0 0 0 0
57 IS Skævinge (S2) 0 0 0 0 0
58 Ishøj IF (S3) 0 0 0 0 0
59 Jernløse BK (S4) 0 0 0 0 0
60 Kalundborg GB (S4) 0 0 0 0 0
61 Karise IK (S3) 0 0 0 0 0
62 Karlslunde IF (S2) 0 0 0 0 0
63 Karrebæk IF (S3) 0 0 0 0 0
64 KBK Hillerød (S6) 0 0 0 0 0
65 Kokkedal BK (S5) 0 0 0 0 0
66 Kvistgård IF (S4) 0 0 0 0 0
67 Kværkeby IF (S3) 0 0 0 0 0
68 Køge BK (S3) (1) 0 0 0 0 0
69 Køge BK (S3) (2) 0 0 0 0 0
70 Køge FC (S4) 0 0 0 0 0
71 Køge Nord FC (S4) 0 0 0 0 0
72 Køge Union (S4) 0 0 0 0 0
73 Lejerbo BK (S3) 0 0 0 0 0
74 LSF (S2) 0 0 0 0 0
75 LSF (S4) 0 0 0 0 0
76 LSF (S5) 0 0 0 0 0
77 Lynge-Uggeløse IF (S2) 0 0 0 0 0
78 Lynge-Uggeløse IF (S3) 0 0 0 0 0
79 Mladost IF (S4) 0 0 0 0 0
80 Måløv BK (S2) 0 0 0 0 0
81 Nerashté, Ballerup (S2) 0 0 0 0 0
82 Nivå-Kokkedal FK (S3) 0 0 0 0 0
83 NNU (S4) 0 0 0 0 0
84 Næstved I.F. (S3) 0 0 0 0 0
85 Raklev GI (S3) 0 0 0 0 0
86 Ramløse IF (S4) 0 0 0 0 0
87 Ramløse IF (S5) 0 0 0 0 0
88 Ringsted IF (S2) 0 0 0 0 0
89 Ringsted IF (S5) 0 0 0 0 0
90 Rosa La FC (S4) 0 0 0 0 0
91 Rosenhøj BK (S2) 0 0 0 0 0
92 Rosenhøj BK (S4) 0 0 0 0 0
93 RU (S3) 0 0 0 0 0
94 Ruds Vedby IF (S5) 0 0 0 0 0
95 Røde Stjerne BK (S4) 0 0 0 0 0
96 Sengeløse GI (S4) 0 0 0 0 0
97 SIF Holbæk IF (S4) 0 0 0 0 0
98 Slagelse B&I (S4) 0 0 0 0 0
99 Slangerup & Omegn IF (S3) 0 0 0 0 0
100 Snekkersten IF (S3) 0 0 0 0 0
101 Snekkersten IF (S4) 0 0 0 0 0
102 Sorø Freja (S3) 0 0 0 0 0
103 Stenlille IF (S3) 0 0 0 0 0
104 Stenløse BK (S4) 0 0 0 0 0
105 Store Heddinge BK (S4) 0 0 0 0 0
106 Svebølle BI 2016 (S3) 0 0 0 0 0
107 Sørbymagle IF (S3) 0 0 0 0 0
108 Team AS Fodbold (S4) 0 0 0 0 0
109 Torslunde-Ishøj IF (S3) 0 0 0 0 0
110 Tølløse BK (S3) 0 0 0 0 0
111 Taastrup FC (S4) 0 0 0 0 0
112 Taastrup FC (S5) 0 0 0 0 0
113 Undløse BK (S2) 0 0 0 0 0
114 Vallensbæk IF (S3) 0 0 0 0 0
115 VB 1968 (S5) 0 0 0 0 0
116 Vestegnen FK (S4) 0 0 0 0 0
117 Vinder af B77, Rødovre - Taastrup 0 0 0 0 0
118 Vinder af Næstved IF - Ringsted IF 0 0 0 0 0
119 Vinder af Sengeløse - Ishøj 0 0 0 0 0
120 Vinder af Stenløse - Snekkersten 0 0 0 0 0
121 Vipperød BK (S3) 0 0 0 0 0
122 Virum-Sorgenfri BK (S2) 0 0 0 0 0
123 Virum-Sorgenfri BK (S3) 0 0 0 0 0
124 Ølstykke FC (S2) 0 0 0 0 0
125 Ølstykke FC (S4) 0 0 0 0 0
126 Ålholm IF (S3) 0 0 0 0 0
Kommentarer
Kampgalleri